Tulsa, OK
boat trailer
Used Inventory
$3,000Sale PriceOther Pricing Options:Price$3,000
Quick Specs
| Location: | Tulsa, OK |
| Trailer Type: | Used Inventory |
| Color: | silver |
| Length x Width: | 22' 264" x 8' 96" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 7000 lbs |
| Condition: | Used |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 7000 lbs |
| GAWR: | 3500 lbs |
| Length: | 22' 264" |
| Width: | 8' 96" |
Options
| Hitch Type: | Bumper Pull |
| Coupler Size: | 2" |
| Frame Type: | Aluminum |
| Tail: | None |
Additional Information
| Year: | 2017 |
| Make: | Other |
| Model: | boat trailer |
| Warranty: | No Warranty |