Cory Trailer Sales LLC Tulsa, OK
USED-2018 Lamar 18FT utility with pull out ramps
Used Inventory
$2,350Sale Price
Quick Specs
| Location: | Tulsa, OK |
| Trailer Type: | Used Inventory |
| Color: | black |
| Length x Width: | 18' 216" x 6.83' 82" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 7000 lbs |
| Condition: | Used |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 7000 lbs |
| GAWR: | 3500 lbs |
| Length: | 18' 216" |
| Width: | 6.83' 82" |
Options
| Hitch Type: | Bumper Pull |
| Coupler Size: | 2" |
| Frame Type: | C-Channel |
| Tail: | Dovetail |
| Ramp: | Pull Out Rear Ramps |
Additional Information
| Year: | 2018 |
| Make: | LAMAR |
| Model: | Lamar |
| Warranty: | Manufacturer Warranty |
Recently Viewed Trailers
Price:$14,000
Financing from $274 / mo.
Instant • No credit impact